fbpx

Prodhimi dhe shtypja e librave fotografikë për dasma, libra të modës, pagëzime

Rreth nesh

Korniza Studio eshte studio e fotografise profesionale te fokusuar ne fotografine e Dasmave, Femijeve si dhe Produkteve. Gjindemi ne Peje qe nga viti 2014.

Me kompaninë SkyBook Studio, e cila ka një traditë dhe përvojë në fushën e fotografisë mbi 35 vjet, ne kemi krijuar bashkëpunim dhe kemi filluar shpërndarjen në Kosovë.
Gjatë biznesit tonë, ne u udhëheqëm nga tendenca e përmirësimit dhe monitorimit të vazhdueshëm të tendencave më moderne botërore në fotografi.
I gjithë procesi është bërë me ne, nga prodhimi i fotografive në laboratorin tonë fotografik më të fundit deri te qepja manuale e mbulesave,
ngjitje, etj ku secilës libër fotografik i kushtohet vëmendje e veçantë në procesin e prodhimit.

Në gamën tonë ju mund të gjeni një numër të madh të mbulesave që ne kemi krijuar, si dhe një gamë të gjerë materialesh për të njëjtën gjë.

SkyBook gëzon besimin e një numri të madh fotografësh profesionistë nga Serbia, Mali i Zi, Bosnja dhe Hercegovina dhe Kroacia

skybook-studio-facebook-wb

Kjo është vetëm një pjesë e vogël e ofertës sonë.
Nëse jeni një fotograf profesionist ose agjenci, regjistrohuni për të marrë qasje në të gjitha pjesët e faqes.

Nevio Koleksioni

SkyBook Studio Nevio Collection

Koleksion i ri luksoz me materiale prej pelushi me cilësi të lartë dhe kuti me printim UV.

Wood Craft Design

SkyBook Studio Wood Craft Collection

Libra fotografikë me mbulesa druri dhe shtypje direkte të personalizuar në kopertinë.

Photobook Noa Koleksioni

SkyBook Studio Noa collection sa kutijom

Dizajn i thjeshtë, por shumë i sofistikuar dhe efektiv i librit. Modeli i ri “Noah” do të jetë i disponueshëm në dy ngjyra natyrale – kafe dhe bezhë

Lusso Koleksioni

SkyBook Lusso Collection

Koleksion me mbulesë të përparme të bërë vetëm nga pleksiglas me printim direkt UV

Photobook Frame

SkyBook Studio Photobook Frame

Libër fotografik me një mbulesë të përparme me dy shtresa në të cilën futet një foto e mbrojtur nga fletë metalike

Photobook Acrylic

SkyBook Studio Acrylic Pleksiglas Photobook UV Print

Libër fotografik me një foto në pleksiglas në disa forma që futet në kopertinë.

Mosaic Koleksioni

SkyBook Studio Mosaic

Libër fotografik me mbulesë MDF të llakuar dhe foto mozaiku në pjesët e Plexiglas.

Photobook Classic

Libër fotografik me mbulesë të sheshtë të bërë nga materiale të ndryshme dhe shtypje direkte UV

Wood Standard

Libër fotografik me një mbulesë druri në variante të ngjyrës më të lehtë dhe të errët të drurit, si dhe gdhendje të personalizuar.

Photobook Photo Cover

Libër fotografik me një mbulesë fotografike të bërë nga një foto e mbrojtur nga fletë metalike.

Photobook Aluminium

Libër fotografik me mbulesë të përparme të bërë nga çelik inox i kromuar, në të cilin futet një foto e shtypur në pleksiglas.

Materiale

Fotografi

Teknologji

Për procesin e prodhimit të bërjes së fotove për librat fotografikë, ne kemi në dispozicion Noritsu QSS-3702HD, ndërsa përdorim Epson P8000 për shtypjen e fotove me format të madh.